Wybierz się na bezpłatne badanie słuchu

Problemy ze słuchem dotyczą nie tylko osób starszych, choć to ta grupa społeczeństwa jest najbardziej zagrożona. Jeżeli zatem jesteś w grupie seniorów i masz ponad 60 lat koniecznie wybierz się na badanie słuchu, dzięki któremu dowiesz się jaki uszczerbek słuchu powstał na przełomie lat w twoim organizmie. Obecnie możesz liczyć na bezpłatne badanie słuchu, dzięki któremu nie tylko dowiesz się czy problem dotyczy także ciebie, ale również uzyskasz niezbędną pomoc w kwestii ewentualnego zakupu aparatu słuchowego.

Oferujemy fachowej jakości aparaty słuchowe

Jeżeli zgłosisz się do gabinetu badania słuchu na komfortowe i co najważniejsze bezpłatne badanie słuchu, uzyskasz natychmiastową pomoc w lepszym słyszeniu, a jeżeli wiekowo będą ci się należały zniżki na aparaty słuchowe, zostaniesz o tym w punkcie poinformowany. Każdy Polak powinien dbać o swoje zdrowie, dlatego aparaty słuchowe dla osób starszych są dostępne w przystępnych cenach, można je także kupić na raty bądź refundować ich koszt na podstawie grupy inwalidzkiej. Już dziś zgłoś się do poradni i odzyskaj radość z życia, znów słysząc wszystko bardzo wyraźnie.

Dla kogo przeznaczone jest badanie słuchu?

W swojej poradni oferujemy badanie słuchu dla wszystkich dorosłych osób, które nigdy nie badały poziomu swojego słuchu, a czują że mają problemy słuchowe. Jeżeli zatem chcesz przeprowadzić badanie słuchu dla dorosłych, koniecznie zgłoś się do gabinetu i umów na bezpłatną wizytę. Dzięki niej zyskasz radość, a co najważniejsze odzyskasz słuch i znów będziesz mógł normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Na profesjonalne badanie słuchu zapraszamy w głównej mierze seniorów po 65 roku życia.