O transmisjach internetowych na żywo

Powszechny dostęp do Internetu zmienił wiele aspektów naszego życia. Coraz rzadziej transmisje z różnorodnych wydarzeń oglądamy w TV czy słuchamy relacji w radio. O wiele większym zainteresowaniem cieszą się transmisje internetowe.

Jakie wydarzenia mogą być transmitowane online?

Duże zainteresowanie transmisjami internetowymi na żywo sprawiło, że na rynku działają firmy, których specjalnością są transmisje online realizacja. Firma, która oferuje transmisje online realizacja w innowacyjny sposób łączy najnowsze technologie z multimedia. Proponuje realizację transmisji na terenie całego kraju. Jest w stanie zrealizować transmisję internetową na żywo z bardzo różnorodnych wydarzeń. Przykładowe wydarzenia, które mogą być transmitowane na żywo to: konferencje naukowe, szkolenia, koncerty, turnieje sportowe i mecze rozgrywane także na szczeblu lokalnym, gale.

Platformy, na których realizowane są transmisje

Duża firma, która proponuje transmisje online realizacja w zakresie usług ma transmisje na platformach streamingowych, które cieszą się największą popularnością. Podstawową częścią ofertą są transmisje na żywo realizowane na popularnym kanale YouTube. Firma jest w stanie zrealizować także transmisję na popularnym portalu społecznościowym, Facebooku. Proponuje także transmisje na Ustream lub Livestream. Do klienta należy wybranie jakości realizacji transmisji w Internecie. Mogą się one odbywać płynnie dzięki odtwarzaczowi white label. Transmisje można śledzić zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.