Gabinet psychologiczny – pomoc dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Są takie sytuacje w życiu, kiedy nie jesteśmy w stanie poradzić sobie sami. Ciężko uporać się z emocjami, poczuciem straty, być może z utratą pracą czy z chorobą. W naszych czasach sporo osób jest też uzależnionych – i to nie tylko od alkoholu czy papierosów, ale też na przykład od zakupów czy internetu. W każdej z takich sytuacji możemy liczyć na pomoc i wsparcie profesjonalisty – psychologa!

Do gabinetu mogą zgłaszać się nie tylko dorośli – bywa że gości w nim młodzież czy dzieci. Poradnia psychologiczna Wołomin specjalizuje się w psychoterapii prowadzonej z najmłodszymi – którzy mogą mieć na przykład problemy z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami, czy też mogą stwarzać trudności wychowawcze. 

Pomoc psychologiczna Wołomin – konsultacje

Z problemami emocjonalnymi zmagają się nie tylko dorośli, ale także i dzieci. Może w ich życiu wydarzyła się jakaś tragedia, a może zmagają się z innymi kłopotami? Pomoc psychologiczna jest potrzebna, by poradziły sobie z nimi i mogły wieść normalne, szczęśliwe życie w przyszłości. Psycholog dziecięcy Wołomin prowadzi psychoterapię z poszanowaniem prywatności pacjenta, w życzliwej atmosferze, w której można opowiedzieć o swoich wszystkich problemach i znaleźć dla nich rozwiązanie.

Właściwą psychoterapię poprzedzają konsultacje. Pierwsza wizyta zaczyna się od rozmowy z rodzicem – bez dziecka. Następnie zostaje przeprowadzona rozmowa z dzieckiem. 

Kiedy zgłosić się do poradni psychologicznej?

Bywają w życiu takie chwile, gdy psycholog jest po prostu niezbędny. Jeśli więc widzisz, że masz jakiś problem, z którym nie umiesz sobie poradzić, że dziecko odczuwa trudności, albo sytuacja rodzinna czy w otoczeniu przerasta je, lepiej wybierz się do specjalisty. Psycholog Wołomin z pewnością doradzi, uspokoi, pomoże.