Drewniane podłogi do mieszkania

Jedną z najważniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć wykańczając nowy dom lub mieszkanie, jest wybór podłóg. Producenci desek podłogowych mają bardzo szeroką ofertę, dlatego czasem ciężko zdecydować się na konkretną opcję. Jaka podłoga będzie najlepsza?

Jaka podłoga do mieszkania?

Podłoga to ważny wybór, nie tylko dlatego, że jest istotnym elementem mieszkania pod względem wizualnym, ale też dlatego, że jest to wybór na lata, który powinien być trwały, solidny i komfortowy w użytkowaniu. Najtańszą dostępną opcją są zazwyczaj panele, które pod wieloma względami mogą być bardzo praktyczne.

Jednak drewniana podłoga to wybór na lata, co więcej nadaje wnętrzu ciepły i przytulny charakter. Do wyboru mamy deski podłogowe lub klasyczny parkiet. Producenci parkietów oferują dziś wiele rozwiązań, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Producent desek podłogowych z tradycjami

Solidny producent podłóg drewnianych z ponad 60-letnią tradycją. Początki firmy sięgają jeszcze lat 50. ubiegłego wieku, kiedy powstał tartak świadczący usługi okolicznym mieszkańcom. Z biegiem lat kolejne pokolenia rozbudowały przedsiębiorstwo i sprawiły, że dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obróbki drewna, firma zyskała sławę jako producent parkietu dębowego – jeden z największych w całej Polsce. Produkty z drewna doceniane są także poza granicami naszego kraju. Oprócz podłóg w ofercie można znaleźć także stoły dębowe oraz inne meble robione na wymiar, a także więźby dachowe, tarcice czy drewno opałowe.